Гостьова

Шановні пацієнти поліклініки та відвідувачі сайту!

Адміністрація поліклініки готова до діалогу з кожним, хто зацікавлений у підвищенні якості надання медичних послуг і готовий надати пропозиції щодо вдосконалення діяльності медичного закладу. Усі зауваження та пропозиції будуть розглянуті та прийняті до уваги.

Прохання до дописувачів – звернення, скарги та запити просимо оформлювати та надавати відповідно до законодавства!

—————————————————————————————————————–

Увага! До Email-адрес, що належать російським операторам, відповідно до Указу Президента України №133/2017 від 15.05.2017 року, застосовуються обмежувальні заходи. Електронні адреси: @yandex.ru, @yandex.ua, @mail.ru тощо, проханна не використовувати!

Напишіть

 
 
 
 
 
Поля, відмічені зірочкою, обов'язкові для заповнення.
Ваша адреса e-mail опубліковуватися не буде.
З міркувань безпеки ми запишемо IP-адресу 44.211.84.185.
Ваш запис в гостьовій книзі буде показаний не відразу, а тільки після попередньої перевірки адміністрацією сайту.
У гостьовій книзі заборонено розміщувати образи, погрози, неправдиву інформацію про будь-яку фізичну чи юридичну особу, а також висловлювання, що принижують честь і гідність будь-якої особи. Як користувач ви погоджуєтесь, що уся інформація введена вами буде зберігатись в базі даних.
Адміністрація сайту залишає за собою право редагувати, видаляти або не публікувати записи в гостьовій книзі.
297 записів
Вячеслав Вячеслав написав 02 Травня 2023 року в 15:43
Добрый день. Как и у всех бывают случаи, что надо посетить больничное учреждение. Пришел на прием к своему уч. врачу Осипова А.В.. В ожидание своей очереди. обратил внимание ,что врач и медсестра,часто проводят пожилых больных по направлению к другому врачу,так же стараються быстро предоставить результаты лаб. исследований,что бы человек не стоял долго в очереди. Попав сам на прием, получил внимательное отношение и квалифицированную помощь.В чем очень благодарен Анастасии Николаевне. Прошу заметить ,что в соседних кабинетах, такого быстрого движение не увидел.Что дает большой плюс врачу Осиповой. Такие врачи украшают 6 гор.поликлинику.
Відповідь Адміністрації: Адміністратор
Добрий день, пане Вячеславе! Дякуємо за позитивний відгук.
Елена Елена написав 31 Березня 2023 року в 15:44
Добрый день.Врач Соколовская уволилась.Я должна перезаключить декларацию.Врачи которые принимают декларации Хрипко и Полупан не ведут прием.И как теперь быть.Оставаться без помощи?Или платить? Почему я должна постоянно менять врач.То Кар уволилась.Теперь Соколовская?И какой у меня выбор?
Відповідь Адміністрації: Адміністратор
Добрий день, пані Олено! Лікарі-терапевти Хрипко и Полупан проводять прийом.
Александр Александр написав 29 Березня 2023 року в 20:14
Добрый день,как получить справку врачебной комиссии, подтверждающая необходимость ухода за пожилым человеком (+80 лет)
Відповідь Адміністрації: Адміністратор
Добрий день! Для отримання довідки Вам потрібно звернутися до лікаря, з яким укладено декларацію.
Марина Марина написав 20 Березня 2023 року в 17:12
Добрий день. Підкажіть, геніколог Івченко веде прийоми? Якщо так - який графік?
Відповідь Адміністрації: Адміністратор
Добрий день! Так. Лікар-гінеколог Івченко Олександр Леонідович веде прийом. Графік за посиланням https://helsi.me/doctors/kharkiv?search=%D1%96%D0%B2%D1%87%D0%B5%D0%BD%D0%BA%D0%BE
Ольга Ольга написав 01 Вересня 2022 року в 16:06
Подскажите, пожалуйста, стоимость платной услуги "медосмотр" для приема на работу и куда необходимо обратиться?
Відповідь Адміністрації: Адміністратор
Доброго дня, пані Ольго! Ціна за медичні огляди, зазначена у прейскуранті, що розташований у розділі ПАЦІЄНТАМ - Послуги. Кабінет № 21.
Таисия Таисия написав 05 Серпня 2022 року в 18:36
Подскажите! Работает ли кабинет 21, для прохождения медкомиссии в субботу и время работы? Работает ли кабинеты лаборатории, где сдают анализы? Заранее спасибо!
Відповідь Адміністрації: Адміністратор
Доброго дня, пані Таїсія! Кабінет № 21 працює в суботу з 08.00 год до 13.00 год. Лабораторія також працює в суботу з 08.00 год до 13.00 год.
Вера Вера написав 15 Лютого 2022 року в 16:50
Здравствуйте! Подскажите, пожалуйста, с кем из врачей можно оформить декларацию? В регистратуре мне сказали, что свободных врачей нет.
Відповідь Адміністрації: Адміністратор
Доброго дня, пані Віро! Просимо вибачення за затримку відповіді. Наразі Ви можете укласти декларацію з будь яким лікарем-терапевтом.
Наталия Наталия написав 11 Лютого 2022 року в 20:29
Добрый день! Где я могу распечатать свой международный сертификат о вакцинации с поправками на новый загранпаспорт?
Відповідь Адміністрації: Адміністратор
Доброго дня, пані Наталю! Отримати сертифікат про вакцинацію можна у каб.25
Марина Марина написав 10 Лютого 2022 року в 15:00
Подскажитете, для оформления медицинской справки для получения водительского удостоверения, необходимо обращаться к своему терапевту или это отдельное отделение?
Відповідь Адміністрації: Адміністратор
Доброго дня, пані Марино! Вам треба звернутися до Кабінет 21.
Катя Катя написав 04 Лютого 2022 року в 20:41
Здравствуйте, подскажите хочу спросить, а будет планироваться новая система взятия крови с пальца,спецальным аппаратам, как есть в некоторых частных клиниках. Благодарю. Также, подскажите пожалуйста к стоматологам через сайт надо записываться? Сколько будет стоить удаление зуба,с острой болью.
Відповідь Адміністрації: Адміністратор
Доброго дня, пані Катерино! Стосовно змін до системи забору крові, нічого сказати не можемо. Що стосується стоматологів, то невідкладну допомогу, з гостим болем, Ви можете отримати послугу за програмою медичних гарантій, тобто без направлення.
Юлия Юлия написав 31 Січня 2022 року в 16:14
Подскажите пожалуйста, в какие дни можно проходить комиссию на получения водительского удостоверения? И что нужно предоставить?
Відповідь Адміністрації: Адміністратор
Доброго дня, пані Юліє! Комісія працює з 8.00 до 17.00, в суботу з 8.00 до 13.00. Кабінет 21 (другий поверх). З собою треба мати сертифікат нарколога та психіатра, 2 фото 3х4, паспорт та його ксерокопію.
Ирина Клочкова Ирина Клочкова написав 16 Січня 2022 року в 14:09
Здравствуйте, могу ли я заключить декларацию с врачом онлайн?
Відповідь Адміністрації: Адміністратор
Доброго дня, пані Ірино! Декларацію з лікарем можна укласти тільки на прийомі, попередньо узгодивши з лікарем. Телефони лікарів викладені на сайті поліклініки у розділі "Пацієнтам - Свій лікар".
Михайло Ганжа Михайло Ганжа написав 03 Січня 2022 року в 14:43
03.01.2022 зробив щеплення в 23 каб. Декларації немає, але лікарі запевняють, що при наявності профіля в HELSI (він в мене є) інформацію можна сбросити туди, а звідти в Дію та отримати сертифікат. У 23 каб. відмовляють, чи можна вирішити це питання?
Відповідь Адміністрації: Адміністратор
Доброго дня, пане Михайло! Сертифікат про повну вакцинацію можна отримати на другому поверсі поліклініки у 25 кабінеті, при умові внесення даних.
Ірина Ірина написав 19 Грудня 2021 року в 17:41
Шановна Адміністрація! Хочу висловити подяку зміні медсестер з маніпуляційного кабінету, (а саме - Бичковій І.В., Любчич Е.Н., Глуменко Л.В.) за привітність, чуйне ставлення, професійність при виконанні своїх обов'язків та сказати їм велике ДЯКУЮ! Побільше б нам, пацієнтам таких медсестер!
Відповідь Адміністрації: Адміністратор
Доброго дня, пані Ірино! Дякуємо Вам за гарний відгук щодо роботи нашого персоналу.
Олег Олег написав 13 Грудня 2021 року в 11:59
Добрый день. какие сроки для результатов ПЦР? Сегодня 13.12.2021 , тест сдавал 06.12.2021г., результатов в базе нет.
Відповідь Адміністрації: Адміністратор
Доброго дня, пане Олеже! За інформацією щодо результатів тестів, просимо звертатися до свого лікаря. Телефони лікарів оприлюднено на сайті поліклініки.
Світлана Світлана написав 10 Грудня 2021 року в 13:38
Доброго дня, підскажіть будь ласка коли у поліклініці з'явиться вакцина АСТРАЗЕНЕКА?
Відповідь Адміністрації: Адміністратор
Доброго дня, пані Світлано! Питання щодо наявності вакцин можна дізнатися у свого лікаря. Телефони лікарів викладено на сайті поліклініки.
Елена Елена написав 03 Грудня 2021 року в 14:31
Как сделать вакцину против столбняка? Платная ли это услуга? И нужно ли направление врача. И как попасть к врачу,если Мой врач Соколовская не принимает, а та которая заменяет, нет записи на 2 недели вперед. Я была записана к Соколовской на 27/11. Вы мне скасували. На каком основании?
Відповідь Адміністрації: Адміністратор
Доброго дня, пані Олено! В поліклініці є у наявності вакцина АДПМ, яка є комплексна (діфтерія-правець). Вам треба записатися до лікаря-терапевта, отримати направлення і звернутися в кабінет 71а. Послуга безоплатна. Щодо скасування запису, то скасовується запис до лікаря автоматично системою, у випадках, якщо лікар несподіванно відсутній. Лікар захворів, тому і було скасовано запис.
Людмила Людмила написав 30 Листопада 2021 року в 14:56
Здравствуйте! Семейный врач Бабаева Н.М. уволилась. Подскажите, пожалуйста, с каким врачом можно заключить декларацию. До регистратуры дозвониться невозможно.
Відповідь Адміністрації: Адміністратор
Доброго дня, пані Людмило! Ви можете звернутися до наступних лікарів-терапевтів: Юнусова Г.В., Кулакова І.В., Павленко Т.В., Дзись Ю.А., Бадицька О.І., Воловик І.В.
Евеліна Евеліна написав 26 Листопада 2021 року в 11:18
Добрый день Мой врач уволился Как мне оформить новую декларацию?
Відповідь Адміністрації: Адміністратор
Доброго дня, пані Евеліно! Ви можете звернутися до реєстратури і Вам скажуть до якого лікаря Ви можете підійти для переукладення декларації. Вибачте за незручності.
Елена Елена написав 24 Листопада 2021 року в 14:18
Мой врач Соколовская Валерия. У нее приема нет.Замена Пушкарь.У Пушкарь записи нет на ближайшие 2 недели. И как попасть к врачу на видеоконференцию. Мне нужна консультация.
Відповідь Адміністрації: Адміністратор
Доброго дня, пані Олена! За лікаря-терапевта Соколовську В.О. наразі на заміні лікар-терапевт Єлагіна Л.О. Також повідомляємо, що інформацію про роботу лікарів Ви можете отримати за телефонами 725-56-90, 725-56-88, 725-56-89.