Skip to main content

Зворотній зв’язок

Шановні пацієнти поліклініки та відвідувачі сайту!

Адміністрація поліклініки готова до діалогу з кожним, хто зацікавлений у підвищенні якості надання медичних послуг і готовий надати пропозиції щодо вдосконалення діяльності медичного закладу. Усі зауваження та пропозиції будуть розглянуті та прийняті до уваги.

Прохання до дописувачів – звернення, скарги та запити просимо оформлювати та надавати відповідно до законодавства!

—————————————————————————————————————–

Увага! До Email-адрес, що належать російським операторам, відповідно до Указу Президента України №133/2017 від 15.05.2017 року, застосовуються обмежувальні заходи. Електронні адреси: @yandex.ru, @yandex.ua, @mail.ru тощо, прохання не використовувати!

Напишіть

 
 
 
 
 
Поля, відмічені зірочкою, обов'язкові для заповнення.
Ваша адреса e-mail опубліковуватися не буде.
З міркувань безпеки ми запишемо IP-адресу 44.222.218.145.
Ваш запис в гостьовій книзі буде показаний не відразу, а тільки після попередньої перевірки адміністрацією сайту.
У гостьовій книзі заборонено розміщувати образи, погрози, неправдиву інформацію про будь-яку фізичну чи юридичну особу, а також висловлювання, що принижують честь і гідність будь-якої особи. Як користувач ви погоджуєтесь, що уся інформація введена вами буде зберігатись в базі даних.
Адміністрація сайту залишає за собою право редагувати, видаляти або не публікувати записи в гостьовій книзі.
308 записів
Ірина Ірина написав 30 Січня 2024 року в 16:53
Прошу збільшити часи прийому аналізів крові з 9.00 до 11.00, щоб не створювати шалений ажиотаж, зайняття черги о 6.30.
Відповідь Адміністрації: Адміністратор
Добрий день, пані Ірино! Ваше питання розглянуто і повідомляємо, що аналізи у поліклініці приймають з 8.00 до 11.00.
Ірина Ірина написав 19 Січня 2024 року в 11:45
Підкажіть будь ласка, як дізнатись, які лікарі стоматологи приймають (прізвище) в яких кабінетах, як можно записатись до лікаря стоматолога? На сайті цих даних немає, окрім прейскуранту за дані посуги.
Відповідь Адміністрації: Адміністратор
Добрий день, пані Ірино! Лікарі-стоматологі надають без оплатно тільки ургентну допомогу. Щодо планового лікування, то відповідно до прайсу, що викладений на сайті. Через МІС Хелсі можна знайти заклад і подивитися, які лікарі ведуть прийом, але ця функція наразі в Хелсі не працює. Чекаємо виправлення. Просимо вибачення за незручності.
Катя Катя написав 05 Грудня 2023 року в 21:46
Підкажіть будьласка якщо ви звісно знаеєте, я отримала електронне направлення на Компьютерну томографію, мені потрібно робити з контрастом, я декілька разів телефонувала у клініку, щоб правильно записатися. Перший раз мені сказали, що я повинна підійти до лікаря і щоб вона виправила на контрас, але раніше мені не робили с контрастом, я підійшла до лікаря мені виправили, 5 грудня поїхала записуватися у облосну лікарню, мене записали, але перед цим мене не попередили що контраст повинен оплачувати пацієнт. Там не тільки контрас, а ще для чогось памперсні піленки, натрій хлорид, простирадло одноразове. Скажіть будь ласка це так і є? На самій лікарні є лейба НСЗУ. Як я можу узнати, чи повинен паціент оплачувати цю услугу. Мені дали дуже великий список, що потрібно купувати. Буду Вам дуже вдячна за допомогу. Дякую за позуміння.
Відповідь Адміністрації: Адміністратор
Добрий день, пані Катерино! В поліклініці не надають послуги з компьютерної томографії. За усіма питаннями щодо організації надання такої послуги, треба звертатися безпосередньо до лікарів, які надають послуги компьютерної томографії.
Олена Олена написав 24 Листопада 2023 року в 15:59
Добрий день, я донька вашої дуже хворої пацієнтки Єфремової Надії. Я збираюсь приїхати та допомогти вам в лікуванні моєї матері. Як ви знаєте, вона багато разів відмовлялася від лікування в лікарні, яке ви їй призначили. Я вас прошу відправити мені заключення вашого огляду і приблизному діагнозі, щоби я змогла предоставити як документ для поїздки з ціллю догляду за хворою матірʼю та додайте, що якщо мама не буде лікуватися то є загроза смерті. Чекаю будь-ласка як можна швидше. В понеділок або максимум у вівторок. Дякую.
Відповідь Адміністрації: Адміністратор
Добрий день, пані Олено! Для вирішення Вашого питання, Вам треба звернутися з офіціним листом до директора поліклініки. З листом Ви маєте надати підтверджуючі, відповідно до законодавства завірені документи.
Александр Ильич Александр Ильич написав 21 Листопада 2023 року в 09:51
Почему нет возможности записаться к врачу через Helsi? Все ваши врачи принимают по живой очереди. И не говорите что запись на три недели вперед, потому и не активные окна в Helsi. В регистратуре можно записаться к врачу сегодня на завтра, а в программе нет. Почему? Почему я должен сидеть в живой очереди возле потенциального больного и еще больше заражаться.
Відповідь Адміністрації: Адміністратор
Добрий день, пане Олександре! Ми візьмемо до уваги Ваші зауваження щодо зміни принципу запису до лікарів. Хочемо наголосити, що не усі лікарі працюють за живою чергою, а наразі тільки терапевти. Вибачте за спричинені незручності. Якщо у Вас є пропозиції або побажання щодо роботи поліклініки, Ви можете звернутися до відповідного медичного директора.
Ірина Ірина написав 07 Листопада 2023 року в 10:29
Підкажіть будь ласка як можно записатися до вузьких спеціалістів. Місяць не можливо знайти вільні місця до невролога, гастроентеролога, офтальмолога. Коректно працює програма? Чи краще записуватися у адміністратора в поліклініці?
Відповідь Адміністрації: Адміністратор
Добрий день, пані Ірино! Програма Хелсі (https://helsi.me/) працює. Запис відбувається як онлайн, так і в реєстратурі поліклініки. Записатися можна після отримання направлення від лікаря-терапевта або лікаря загальної практики-сімейної медицини (лікар з яким укладено декларацію). В поліклініці ведуть прийом 4 лікаря-невропатолога.
Александр Александр написав 25 Жовтня 2023 року в 15:21
Добрый день. Подскажите работает ли сейчас программа «ДОСТУПНІ ЛІКИ». Какие врачи могут это сделать.
Відповідь Адміністрації: Адміністратор
Добрий день, пане Олександре! Програма «ДОСТУПНІ ЛІКИ» працює. Для отримання більшої інформації Вам потрібно звернутия до свого лікаря, з ким укладено декларацію
Катя Катя написав 21 Вересня 2023 року в 17:21
Здравствуйте. Подскажите как мне быть в данной ситуации. Я инвалид лежала в 18 больнице, лечения проходила по головным болям головокружениям. В день выписки 15 сентября у меня резко скрутило спину, боль очень сильная нестерпимая, пронизывающая,стреляющая, боль до слез, я не могла сама дойти до кровати. Женщина по палате помогла мне дойти и бегом побежала за врачем. Но врач не пришла. Как мне теперь быть? Пока спасаюсь нимелган, диклобер и мидокалм уколы. К невропатологу попаду только в октябре. Облигчения у меня пока особо нет. Подскажите я могу повторно попросить направление только уже не в 18 больницу. Я еле хожу. Могу ли я попросить направление в обдасную больницу, или в студенчискую. Заранее благодарю. Спасибо за понимание.
Відповідь Адміністрації: Адміністратор
Добоий день, пані Катерино! Для вирішення Вашого питання, Вам треба зв'язатися зі своїм лікарем, з ким укладено декларацію.
Лана Лана написав 19 Вересня 2023 року в 15:12
Прошу администрацию обратить внимание на данный отзыв. Факты и впечатления 18 сентября 2023. КАБИНЕТ 66, кардиолог Хромыхин А.А., профессионал и внимательный человек. Такие врачи – редкость. Спасибо ему! Регистратор МАРКОВА Алёна по-доброму, по-человечески помогла больному понять, что ему делать и куда идти, а ПАВЛЕНКО Людмила Николаевна организовала ЭКГ, благодарим обеих!
Елена Елена написав 20 Червня 2023 року в 17:46
Добрый день. Подскажите, пожалуйста какие врачи принимают декларацию. На Гарячей линии Минздрава сказали, что есть врачи, у которых есть свободные места. Я 35 лет обслуживалась в этой поликлинике и не моя вина, что врач уволилась.
Відповідь Адміністрації: Адміністратор
Добрий день, пані Олено! Ви можете укласти декларацію з лікарем-терапевтом у ннашому закладі. Перелік лікарів для укладення декларації можна побачити за посиланням. - https://6pol.city.kharkov.ua/pro-pereukladennya-deklaraczij-z-likarem/
Наталія Наталія написав 17 Травня 2023 року в 21:06
Доброго дня! Де можна узнати не приблизний,а точний розклад роботи травматолога Коробкова?
Відповідь Адміністрації: Адміністратор
Добрий день, пані Наталю! Графік роботи лікарів можна дізнатися у реєстратора за телефонами 725-56-90, 725-56-88, 725-56-89.
Вячеслав Вячеслав написав 02 Травня 2023 року в 15:43
Добрый день. Как и у всех бывают случаи, что надо посетить больничное учреждение. Пришел на прием к своему уч. врачу Осипова А.В.. В ожидание своей очереди. обратил внимание ,что врач и медсестра,часто проводят пожилых больных по направлению к другому врачу,так же стараються быстро предоставить результаты лаб. исследований,что бы человек не стоял долго в очереди. Попав сам на прием, получил внимательное отношение и квалифицированную помощь.В чем очень благодарен Анастасии Николаевне. Прошу заметить ,что в соседних кабинетах, такого быстрого движение не увидел.Что дает большой плюс врачу Осиповой. Такие врачи украшают 6 гор.поликлинику.
Відповідь Адміністрації: Адміністратор
Добрий день, пане Вячеславе! Дякуємо за позитивний відгук.
Елена Елена написав 31 Березня 2023 року в 15:44
Добрый день.Врач Соколовская уволилась.Я должна перезаключить декларацию.Врачи которые принимают декларации Хрипко и Полупан не ведут прием.И как теперь быть.Оставаться без помощи?Или платить? Почему я должна постоянно менять врач.То Кар уволилась.Теперь Соколовская?И какой у меня выбор?
Відповідь Адміністрації: Адміністратор
Добрий день, пані Олено! Лікарі-терапевти Хрипко и Полупан проводять прийом.
Александр Александр написав 29 Березня 2023 року в 20:14
Добрый день,как получить справку врачебной комиссии, подтверждающая необходимость ухода за пожилым человеком (+80 лет)
Відповідь Адміністрації: Адміністратор
Добрий день! Для отримання довідки Вам потрібно звернутися до лікаря, з яким укладено декларацію.
Марина Марина написав 20 Березня 2023 року в 17:12
Добрий день. Підкажіть, геніколог Івченко веде прийоми? Якщо так - який графік?
Відповідь Адміністрації: Адміністратор
Добрий день! Так. Лікар-гінеколог Івченко Олександр Леонідович веде прийом. Графік за посиланням https://helsi.me/doctors/kharkiv?search=%D1%96%D0%B2%D1%87%D0%B5%D0%BD%D0%BA%D0%BE
Ольга Ольга написав 01 Вересня 2022 року в 16:06
Подскажите, пожалуйста, стоимость платной услуги "медосмотр" для приема на работу и куда необходимо обратиться?
Відповідь Адміністрації: Адміністратор
Доброго дня, пані Ольго! Ціна за медичні огляди, зазначена у прейскуранті, що розташований у розділі ПАЦІЄНТАМ - Послуги. Кабінет № 21.
Таисия Таисия написав 05 Серпня 2022 року в 18:36
Подскажите! Работает ли кабинет 21, для прохождения медкомиссии в субботу и время работы? Работает ли кабинеты лаборатории, где сдают анализы? Заранее спасибо!
Відповідь Адміністрації: Адміністратор
Доброго дня, пані Таїсія! Кабінет № 21 працює в суботу з 08.00 год до 13.00 год. Лабораторія також працює в суботу з 08.00 год до 13.00 год.
Вера Вера написав 15 Лютого 2022 року в 16:50
Здравствуйте! Подскажите, пожалуйста, с кем из врачей можно оформить декларацию? В регистратуре мне сказали, что свободных врачей нет.
Відповідь Адміністрації: Адміністратор
Доброго дня, пані Віро! Просимо вибачення за затримку відповіді. Наразі Ви можете укласти декларацію з будь яким лікарем-терапевтом.
Наталия Наталия написав 11 Лютого 2022 року в 20:29
Добрый день! Где я могу распечатать свой международный сертификат о вакцинации с поправками на новый загранпаспорт?
Відповідь Адміністрації: Адміністратор
Доброго дня, пані Наталю! Отримати сертифікат про вакцинацію можна у каб.25
Марина Марина написав 10 Лютого 2022 року в 15:00
Подскажитете, для оформления медицинской справки для получения водительского удостоверения, необходимо обращаться к своему терапевту или это отдельное отделение?
Відповідь Адміністрації: Адміністратор
Доброго дня, пані Марино! Вам треба звернутися до Кабінет 21.