Skip to main content

Фізіотерапевтичне відділення

Місцезнаходження: І та ІІ поверхи

Фізіотерапія (від грец. physis — природа + «therapeia» — лікування) — складова фізичної реабілітації, область медицини, що вивчає фізіологічну дію природних (вода, повітря, сонячне тепло і світло) і штучних (електричний струм, магнітне поле та інші) фізичних факторів, а також розробляє методи їхнього лікувального профілактичного застосування.

Фізіотерапевтичні кабінети працюють шість днів на тиждень, у дві зміни.

В штаті – кваліфіковані медичні працівники: завідувач відділенням – лікар-фізіотерапевт першої кваліфікаційної категорії, медичні сестри та масажисти з вищою та першою кваліфікаційною категорією.

Пацієнти лікуються за індивідуальними, оптимально підібраними призначеннями лікаря-фізіотерапевта.

Діяльність фізіотерапевтичного відділення спрямована на лікування та реабілітацію пацієнтів із захворюваннями терапевтичного, неврологічного, травматологічного, хірургічного, гінекологічного профілю, з захворюваннями ЛОР-органів, широко застосовується в ортопедії, дерматології, адже фізіотерапевтичні фактори оптимально поєднується з медикаментозною терапією, підсилюючи фармакологічну активність та біологічну доступність ліків, а інколи є і основним фактором в лікуванні,  особливо при патології хребта, суглобів, органів дихання та ін.

В переліку процедур – широкий спектр традиційних та сучасних фізіотерапевтичних методів, а саме:

Популярними серед пацієнтів є оздоровчо-профілактичні фізіотерапевтичні комплекси з корекції остеопорозу, діабетичних судинних патологій, метаболічних порушень та ін.

Широке застосування фізіотерапевтичних методів пояснюється їх унікальним лікувальним впливом: поліпшується функціональний стан центральної і периферичної нервової системи, нормалізується крово- та лімфообіг, покращуються обмінно-трофічні процеси в тканинах, прискорюється регенерація кісткової та сполучної тканин, периферичних нервів та в цілому підвищується витривалість організму до зовнішніх несприятливих факторів.

Повноцінне санаторно-курортне лікування Ви можете одержати, при відвідуванні нашого фізіотерапевтичного відділення, і при цьому не залишати межі рідного міста!