тут появится виджет

Жіноча консультація

Місцезнаходження: І поверх (праве крило) кабінети №№ 1 – 6 і № 17  та ІІ поверх (центральна частина) – кабінети №№ 20 – 22.

телефон: 725-56- 98

Завідуюча жіночою консультацією – Ярошевська Ірина Олександрівна – лікар-акушер вищої категорії.

Жіноча консультація обслуговує жіноче населення Московського району. Прийом лікарями ведеться за дільничним принципом, у дві зміни.

У жіночій консультації надається акушерсько-гінекологічна допомога, яка включає заходи щодо збереження репродуктивного здоров’я населення, ведеться висококваліфіковане спостереження за нормальною та патологічною вагітністю, диспансеризація гінекологічних хворих.

У жіночій консультації приймають 18 лікарів акушерів-гінекологів.

У склад жіночої консультації входять кабінети:

  • Кабінет планування сім’ї, який забезпечує окремим особам та подружнім парам досягнення певних репродуктивних результатів: запобігти небажаної вагітності, народити бажаних дітей, регулювати перерви між вагітностями, контролювати вибір часу народження дитини в залежності від віку батьків та інших факторів, визначати кількість дітей в сім’ї;
  • Кабінет патології шийки матки, де проводиться спостереження, обстеження та лікування жінок з патологією шийки матки;
  • Кабінет УЗД (№ 20);
  • Мала операційна, в якій проводяться діагностичні операції, біопсії, лікування патології шийки матки, введення і видалення ВМС.

Ведуться заняття «Школи відповідального батьківства», «Школи здорового харчування, «Школи репродуктивного здоров’я», де проводиться підготовка сімейних пар до відповідального батьківства, народження здорової дитини та збереження здоров’я матері шляхом консультативної адаптації до вагітності, підготовки до пологів та перебігу післяпологового періоду.

Заняття для навчання батьків організуються у допологовий період.

Заняття в школі проводяться щовівторка і щоп’ятниці в 13.30 год.

Ділянки обслуговування лікарями-акушерами-гінекологами