Ревматологічний кабінет

У КЗОЗ «ХМП №6» працює ревматологічний кабінет у складі лікаря-ревматолога вищої категорії Дорошенко Галина Дмитрівна, стаж роботи 28 років.

Лікар веде амбулаторний прийом пацієнтів в дві зміни в кабінеті № 86, який розташований на третьому поверсі поліклініки. Прийом ревматолога здійснюється за направленням лікаря-терапевта.

Робота ревматологічного кабінету заснована на:

  • профілактиці та виявленню хвороб серцево-судинної системи (набуті вади серця), системні захворювання сполучної тканини, захворювання суглобів;
  • надання кваліфікованої лікувально-діагностичної та консультативної допомоги ревматологічним хворим

Медичний персонал ревматологічного кабінету здійснює виявлення, лікування та диспансерний нагляд за ревматологічними хворими, а також проводить організаційно-методичні роботи, аналіз захворюваності ревматологічними хворобами та ефективність диспансерного нагляду.

Лікар проводить лікування хворих на хронічну ревматичну хворобу серця; захворювання суглобів системні захворювання сполучної тканини.

При нагляді за станом пацієнта використовуються наступні діагностичні заходи: лабораторна діагностика – клінічні аналізи крові та сечі; біохімічні дослідження; УЗД серця та черевної порожнини; ЕКГ.

Для своєчасного виявлення та лікування ускладнень наші пацієнти щорічно направляються на консультації до фахівців (хірург, невропатолог, ендокринолог, офтальмолог, ортопед).

У разі необхідності пацієнти направляються на лікування у денний стаціонар, або у ревматологічні відділення КЗОЗ «МКЛ №8», КЗОЗ «МКЛ №28».

Лікар-ревматолог проводить консультацію хворих за направленням від інших фахівців, складає заявки на медикаменти, що відпускаються безкоштовно для хворих на ревматологічні захворювання, ведуть та коригують реєстр хворих на ревматологічні захворювання.