Кабінет ендокринолога

Місцезнаходження: ІІІ поверх, кабінет № 65

Прийом ендокринологами здійснюється за направленням лікарями-терапевтами.

Основними завданнями ендокринологічного кабінету є:

  • профілактика і виявлення хвороб ендокринної системи;
  • надання кваліфікованої лікувально-діагностичної та консультативної допомоги ендокринологічним хворим.

У відповідність з цими завданнями медперсонал здійснює виявлення, лікування та диспансерне спостереження за ендокринологічні хворими, а також проведення організаційно-методичної роботи, аналізу захворюваності ендокринними хворобами і ефективності диспансерного спостереження.

Лікарі займаються лікуванням хворих на цукровий діабет, захворюваннями гіпоталамо-гіпофізарної області, наднирників, захворювання щитоподібної залози, ожиріння.

З інструментальних методів діагностики призначається проведення рентгенографії, електрокардіографії, УЗД щитовидної залози і органів черевної порожнини. Для своєчасного виявлення та лікування ускладнень наші пацієнти щорічно спрямовуються на консультацію до вузьких спеціалістів (хірургам, неврологів, офтальмологів, кардіологів).

Крім постійного амбулаторного лікування, в разі необхідності, пацієнти направляються на щорічне лікування в умовах денного стаціонару, ендокринологічному відділенні міської лікарні №2, Інститут проблем ендокринної патології. У поліклініці працює школа для хворих на цукровий діабет, в якій проводяться заняття з навчання хворих.

Лікарі-ендокринологи кабінету проводять також консультативний прийом хворих направлених від інших фахівців, складають заявки на медикаменти, які відпускаються безплатно для хворих на цукровий діабет, ведуть і коригують реєстр хворих на діабет.