тут появится виджет

Гостьова

Шановні пацієнти поліклініки та відвідувачі сайту!

Адміністрація поліклініки готова до діалогу з кожним, хто зацікавлений у підвищенні якості надання медичних послуг і готовий надати пропозиції щодо вдосконалення діяльності медичного закладу. Усі зауваження та пропозиції будуть розглянуті та прийняті до уваги.

Прохання до дописувачів – звернення, скарги та запити просимо оформлювати та надавати відповідно до законодавства!

—————————————————————————————————————–

Увага! До Email-адрес, що належать російським операторам, відповідно до Указу Президента України №133/2017 від 15.05.2017 року, застосовуються обмежувальні заходи. Електронні адреси: @yandex.ru, @yandex.ua, @mail.ru тощо не використовувати!

Напишіть

 
 
 
 
 
Поля, відмічені зірочкою, обов'язкові для заповнення.
Ваша адреса e-mail опубліковуватися не буде.
З міркувань безпеки ми запишемо IP-адресу 3.238.95.208.
Ваш запис в гостьовій книзі буде показаний не відразу, а тільки після попередньої перевірки адміністрацією сайту.
У гостьовій книзі заборонено розміщувати образи, погрози, неправдиву інформацію про будь-яку фізичну чи юридичну особу, а також висловлювання, що принижують честь і гідність будь-якої особи. Як користувач ви погоджуєтесь, що уся інформація введена вами буде зберігатись в базі даних.
Адміністрація сайту залишає за собою право редагувати, видаляти або не публікувати записи в гостьовій книзі.
254 записи
Владислава Владислава написав 13 Квітня 2021 року в 18:39
Здравствуйте. У меня подозрение на COVID-19, чтобы попасть на приём к врачу, мне нужно идти к своему участковому или же принимает у вас дежурный врач, который отдельно проводит консультацию. Если да, то с какого и по какое время, в каком кабинете? И возможно, что этот дежурный врач даст направление на тест?
Відповідь Адміністрації: Адміністратор
Доброго дня, пані Владислава! Зателефонуйте будь ласка Вашому лікарю і з'ясуйте, які Ваші дії. Телефони лікарів викладені на сайті поліклініки. Якщо у Вас не укладена декларація, то звертайтеся до чергового лікаря. Черговий кабінет працює з 08.00 до 20.00
Катя Катя написав 10 Квітня 2021 року в 17:50
Добрый день. Подскажите пожалуйста могу ли я в вашей поликлинике пройти обследование энцефолограммы головного мозга, по электронному направлениею? Скажите данное обследование будет бесплатно? так как я привязана к 11 поликлинике, а в нашей поликлинике врача пока нет. Благодарю.
Відповідь Адміністрації: Адміністратор
Доброго дня, пані Катерино! Вибачте, але у нас такої послуги не надають. Запитайте в іншій поліклініці, наприклад https://20pol.city.kharkov.ua/
Анна Анна написав 23 Березня 2021 року в 16:27
Уважаемые сотрудники поликлиники! Где взять коды услуг, предоставляемых Вашим учреждением, для их оплаты с помощью системы Приват24?
Відповідь Адміністрації: Адміністратор
Доброго дня, пані Ганно! Коди послуг є у прайсі, що викладений на сайті поліклініки у розділі ПАЦІЄНТАМ-Послуги, а також Ви їх побачите при здійсненні оплати через термінал та додаток Приват24 на сайті поліклініки.
Лина Лина написав 22 Березня 2021 року в 14:16
Добрий день! Коли я можу отримати результати флюорографії?
Відповідь Адміністрації: Адміністратор
Доброго дня, пані Ліно! Результати флюорографії можна отримати після того як пройдете флюорографічне обстеження!
Світлана Світлана написав 15 Березня 2021 року в 10:59
Добрий день! У розділі пов'язана особа вказано маму і раніше я могла її записати до лікаря через свій кабінет. Зараз я захожу у свій кабінет щоб записати маму до лікаря, але запис на прийом здійснюється лише за моїм прізвищем і я не можу вибрати прізвище мами як було раніше. Можливо тільки додати дитину або записати себе. Як мені записати на прийом до лікаря свою маму через мій кабінет? Дякую.
Відповідь Адміністрації: Адміністратор
Доброго дня, пані Світлано! Для перевірки Вашого профіля треба більше даних. Для того щоб Ви могли записувати свою маму, Вам треба надати до поліклініки Ваше свідоцтво про народження.
Валерія Валерія написав 22 Лютого 2021 року в 11:10
В кабінеті пацієнта все переплутано. Телефон, електронна адреса мій, а ПІБ - чоловіка. Не можу записатися під своїм ім'ям, використовуючи свій номер телефону. Як це виправити?
Відповідь Адміністрації: Адміністратор
Доброго дня, пані Валеріє! Для виправлення даних у ситемі, Вам треба підійти до поліклініки (к.83) з понеділка до п'ятниці, з 09.00 до 16.00 години. При собі треба мати паспорт та ідентифікаційний номер.
Максим Максим написав 04 Лютого 2021 року в 11:01
Чи можливо зробити Флюорографічне обстеження безоплатно за наявності декларації з лікарем поліклініки?
Відповідь Адміністрації: Адміністратор
Доброго дня, пане Максиме! Наказом МОЗ № 504 від 19.03.2018 року затверджено Перелік лабораторних та інструментальних діагностичних досліджень, що здійснюються у межах медичних послуг з надання первинної медичної допомоги, тобто у межах медичних гарантій при укладанні декларації. До цього переліку входять наступні безоплатні послуги: 1.Загальний аналіз крові з лейкоцитарною формулою. 2.Загальний аналіз сечі. 3. Глюкоза крові. 4.Загальний холестерин. 5.Вимірювання артеріального тиску. 6.Електрокардіограма. 7.Вимірювання ваги, зросту, окружності талії. 8.Швидкі тести на вагітність, тропоніни, ВІЛ, вірусні гепатити.
ВОЛОДИМИР ВОЛОДИМИР написав 15 Січня 2021 року в 14:09
На вході до підїзду будинку зявилось оголошення: всьому контингенту з паспортами та кодами зібратись в поліклініці №6 для переукладання декларацій. ЩО ЦЕ?
Відповідь Адміністрації: Адміністратор
Доброго дня, пане Володимире! З приводу переукладення декларацій, треба звертатися до лікарів, з якими укладено декларації.
Тетяна Тетяна написав 11 Січня 2021 року в 16:27
Доброго дня! Чи можливо придбати у поліклініці таку послугу, як зробити укол? Лікар (не з 6 поліклініки) прописав проколоти вітаміни. не маю часу йти на прийом до терапевта (декларація підписана) за "назначением". Чи можна оплатити послугу та зробити уколи у вашій поліклініці не через терапевта? Дякую!
Відповідь Адміністрації: Адміністратор
Доброго дня, пані Тетяно! Усі послуги та прейкурант на них, що надаються офіційно медичним персоналом поліклініки не за направленням лікаря викладено на сайті у розділі ПАЦІЄНТАМ - Послуги.
Ольга Ольга написав 10 Грудня 2020 року в 09:55
Добрый день! Подскажите пожалуйста, если я не подписывала декларацию с терапевтом с Вашей поликлиникой, прописка Харьковская, но хочу стать на учёт по беременности в Вашу поликлинику к определенному врачу-гинекологу, могу ли я это сделать и сколько это будет стоить за оформление и приемы? Спасибо за ответ!
Відповідь Адміністрації: Адміністратор
Доброго дня, пані Ольго! Так Ви можете стати на облік до жіночої консультації нашої поліклініки. Телефон підрозділу викладено на сайті поліклініки https://6pol.city.kharkov.ua/ у розділі ПРО НАС - Відділення - Жіноча консультація. Також на сторінку можна потрапити через розділ ПАЦІЄНТАМ - Постуги - Підготовка до пологів.
Наталія Наталія написав 20 Листопада 2020 року в 11:41
Ельшааер Акрам Абделькарім Ібрагім Хірург-онколог - дуже дякую Вам за маму. Моеї мами вже немає 3 роки. Вона померла від раку. Але я ніколи не забуду вашої підтримки у її останні дні життя. Коли усі лікарі відмовились від неї і лише ви прийшли до нас додому. Все життя буду вам вдячна. Для мене це було дуже важливо.
Татьяна Татьяна написав 08 Листопада 2020 року в 23:46
Добрый день, хотелось бы заключить два договора с терапевтом, как узнать список врачей у кого есть свободные декларации?
Відповідь Адміністрації: Адміністратор
Доброго дня, пані Тетяно! Постійного списку лікарів для укладення декларацій не існує. Треба тільки запитувати особисто лікаря. Телефони лікарів викладено на сайті поліклініки у розділі ПАЦІЄНТАМ - Свій лікар.
Татьяна Татьяна написав 23 Жовтня 2020 року в 01:08
Здравствуйте! Подскажите, пожалуйста: 22 октября в кабинете для температурящих больных мне выписали больничный до 26 числа, сказали 26-го прийти к лечащему врачу на прием. Но записаться к терапевту на 26-е нельзя, только - на 28 октября. Что будет, если я приду 28-го вместо указанного в б/л 26 октября? Или лучше 26-го идти на прием к дежурному врачу? Заранее спасибо!
Відповідь Адміністрації: Адміністратор
Доброго дня, пані Тетяно! Дане питання треба вирішувати безпосередньо з лікарем.
Елена Елена написав 22 Жовтня 2020 року в 19:08
Добрый вечер.Мой Врач Кар А.А.уволилась.И Вы мне предложили выбрать врача и перезаключить договор.Я выбрала врача Лучникову О.В.На сайте Минздрава у нее числится свободных 10 мест,на Горячей линии эту информацию подтвердили по состоянию на 22.10.2020.на 17,00.При приеме Врач Лучникова О.В.в заключении декларацми отказала,сказала что мест нет.Прошу разъяснить на каком основании было отказано в заключении декларации.
Відповідь Адміністрації: Адміністратор
Доброго дня, пані Олено! Відповідно до Порядку надання первинної медичної допомоги (наказ МОЗ № 504 від 19.03.2018) оптимальний обсяг практики ПМД становить дві тисячі осіб на одного лікаря-терапевта. У лікаря Лучнікової О.В., за даними медичної системи, укладено 2041 декларацій. (https://ehealth.gov.ua/2019/04/03/chy-mozhe-likar-vidmovyty-u-pidpysanni-deklaratsiyi-2/)
Данила Данила написав 21 Жовтня 2020 року в 13:27
Здравствуйте. Мне нужно сделать в вашей КДЛ (Клініко-діагностична лабораторія) 5 анализов: 1.АЛТ 2.АСТ 3.Лужна фосфотаза 4.anti.H-pylori lgG(Хелiкобактер) 5.Загальний бiлок Мне нужно узнать, сколько это будет стоить, в каком кабинете сдавать и во сколько. P.S. по направлению от терапевта.
Відповідь Адміністрації: Адміністратор
Доброго дня! Перелік лабораторних досліджень, що може здійснювати КДЛ поліклініки, викладено на сайті http://6pol.city.kharkov.ua/%d0%be-%d0%bd%d0%b0%d1%81/%d0%bf%d1%96%d0%b4%d1%80%d0%be%d0%b7%d0%b4%d1%96%d0%bb%d0%b8-%d0%bf%d0%be%d0%bb%d1%96%d0%ba%d0%bb%d1%96%d0%bd%d1%96%d0%ba%d0%b8/%d0%ba%d0%bb%d1%96%d0%bd%d1%96%d0%ba%d0%be-%d0%b4%d1%96%d0%b0%d0%b3%d0%bd%d0%be%d1%81%d1%82%d0%b8%d1%87%d0%bd%d0%b0-%d0%bb%d0%b0%d0%b1%d0%be%d1%80%d0%b0%d1%82%d0%be%d1%80%d1%96%d1%8f-%d0%ba%d0%b4/
Юлия Юлия написав 20 Жовтня 2020 року в 11:19
Добрый день. Скажите, можно ли сделать флюорографию в вашей поликлинике без направления? Я иногородняя, декларации нет. И где я потом смогу забрать результаты?
Відповідь Адміністрації: Адміністратор
Доброго дня, пані Юліє! В поліклініці можна зробити рентгенологічне обстеження але послуга буде платною. Прейскурант викладено у розділі ПАЦІЄНТАМ - Послуги.
Ирина Ирина написав 18 Жовтня 2020 року в 19:11
А если ваш врач на больничном и тот, что его заменяет тоже, а дозвониться невозможно и тест положительный, что тогда?
Відповідь Адміністрації: Адміністратор
Доброго дня, пані Ірино! Телефони лікарів ввикладено на сайті поліклініки у розділі ПАЦІЄНТАМ - Свій лікар. Також у разі обрання лікаря на helsi.me, є інформація, про лікаря який заміняє.
Ирина Ирина написав 16 Жовтня 2020 року в 20:08
Добрый день. 16.10.20. Наша семья хочет заключить с семейным доктором декларацию. Можно ли через интернет, или обязательно прийти на приём. Подскажите процедуру. Спасибо.
Відповідь Адміністрації: Адміністратор
Доброго дня, пані Ірино! Укласти декларацію можна тільки на прийомі у лікаря. Перелік лікарів з телефонами викладено на сайті поліклініки у розділі ПАЦІЄНТАМ - Свій лікар.
Елена Елена написав 16 Жовтня 2020 року в 19:21
Добрый вечер!Подскажите на каком основании врач Кар А.А. принимает теперь в амбулатории Кулиничи? Когда я заключала договор я расчитывала приходить в 6 поликлинику а не ехать за три девять земель. Я считаю, что грубо нарушены права пациентов, которые заключили договор с этим врачом. Как это выглядит? Ехать в Кулиничи а потом в 6 поликлинику? Вы о людях думаете? Я с 1986 г лечусь в этой поликлинике и 20 лет меня лечит Кар А.А. Вы лишили людей помощи и мы будем обжаловать Ваше решение.
Відповідь Адміністрації: Адміністратор
Доброго дня, пані Олено! Лікар-терапевт Кар О.О. звільнилась і більше не працює в нашій поліклініці. Ті пацієнти, у кого була укладена декларація з цим лікарем, мають переукласти дукларацію з будь яким іншим лікарем.
володимир володимир написав 14 Жовтня 2020 року в 08:48
У нас з дружиною був один кабінет на двох, зареестрований на дружину. Дружина вмерла, як внести зміни в обліковий запис?
Відповідь Адміністрації: Адміністратор
Доброго дня, пане Володимире! Наразі не може бути одного кабінету на двох пацієнтів. Відредагувати данні особистого кабінету можна особисто (треба зайти в кабінет і видалити не потрібні данні) або прийти в поліклініку.