Хвороба серця
|

Хвороба серця

“Серцева хвороба” часто використовується взаємозамінно з терміном “серцево-судинне захворювання” (ССЗ), описує кілька умов, що впливають на серце, кров’яні судини, що живлять серце (коронарні артерії), а також артерії, які поширюють кров до мозку, ніг , і скрізь між ними.

На серцеву хворобу страждає або вмирає всього один з двох дорослих у Сполучених Штатах та інших розвинених країнах.

Хоча деякі типи серцевих захворювань мають невідому причину або успадковуються під час народження, гарна новина полягає в тому, що найбільш поширеним умовам, таким як серцеві напади, інсульти та підвищений артеріальний тиск, можна значною мірою запобігти шляхом прийняття здорового харчування та вибору способу життя.

Неперевершені дані, отримані в ході дослідження “Здоров’я медсестер”, показують, що жінки, які стежили за здоровим способом життя, були менш схильні розвивати ішемічну хворобу на 14-річному віці на 80% порівняно з усіма іншими жінками в дослідженні.

У супровідному дослідженні, присвяченому вивченню медичних працівників, чоловіки також отримали подібні переваги від прийняття здорового вибору.

Зразки здорового способу життя можуть запобігти більш ніж 50% смертей внаслідок ішемічного інсульту, 80% випадків серцевої смерті, та 75% всіх смертей від серцево-судинних захворювань.

Що таке “здоровий спосіб життя”?

  • Не палити;
  • Збереження здорової ваги;
  • Залишатися активним;
  • Вибір здорової дієти.

Гарвардська школа громадської охорони здоров’я

Для отримання повідомлень та новин, введіть Ваш email і натисніть кнопку підписатись.

Приєднатися до 297 подписчик(ів)

Повідомлення


Територія права