Ультразвукове дослідження

В наш час ультразвукова діагностика є одним з найбільш доступних та достовірних методів обстеження внутрішніх органів людини.

Ультразвукова діагностика (УЗД) – це найбезпечніший, безболісний і інформативний метод дослідження організму людини за допомогою ультразвукових хвиль. В основі методу УЗД лежить принцип ехолокації, який використовує здатність тканин і середовищ нашого організму відображати і поглинати ультразвукові коливання.

Завдяки можливості отримувати цінну діагностичну інформацію про стан органів, УЗД є одним з найбільш популярних і поширених методів діагностики і контролю в сучасній медицині.

Пройти ультразвукову діагностику можна в кабінеті УЗД.

Також ультразвукове дослідження широко доступний метод дослідження в акушерстві та гінекології. Спеціальний датчик випромінює ультразвукові коливання, що відображаючись від досліджуваних органів, приймаються тим же датчиком. За допомогою комп’ютерної обробки на екрані апарата виходить зображення визначеного перетину досліджуваного органа. УЗД є нешкідливим методом дослідження не тільки для жінки, але і для її майбутньої дитини і може проводитися багаторазово.

Пройти ультразвукову діагностику можна в кабінеті УЗД жіночої консультації.