Підготовка до пологів

Майбутня мама постійно вивчає усі стадії розвитку свого малюка, відстежує їх за тижнями і намагається уявити собі, як виглядає її скарб.

У нашому технологічному світі, де можна отримати інформацію навіть не випускаючи з рук телефону, майбутні мами читаю усе про підготовку до пологів, пологи, плід та його розвиток.

Уявляти, як і що відбувається у вашому організмі необхідно, але читати можна не все, щоб не отримати наслідки, як у героя оповідання Джерома К. Джерома, який начитавшись медичних енциклопедій, знайшов у себе все, крім пологової гарячки.

Багато існує літератури та інформації, але як отримати достовірну і не наробити шкоди своєму здоров’ю, а також здоров’ю майбутнього малюка, розкажуть та навчать у жіночій консультації нашого закладу.

У жіночій консультації надається акушерсько-гінекологічна допомога, яка включає заходи щодо збереження репродуктивного здоров’я, ведеться висококваліфіковане спостереження за нормальною та патологічною вагітністю, диспансеризація гінекологічних хворих.

Ведуться заняття «Школи відповідального батьківства», «Школи здорового харчування, «Школи репродуктивного здоров’я», де проводиться підготовка сімейних пар до відповідального батьківства, народження здорової дитини та збереження здоров’я матері шляхом консультативної адаптації до вагітності, підготовки до пологів та перебігу післяпологового періоду.