Послуги невролога

Сучасний темп життя, погіршення екологічної обстановки, малорухливий спосіб життя, постійні стреси, хронічні захворювання, інтоксикація організму – це всі фактори, які сприяють розвитку хвороб нервової системи.

Лікар-невролог займається лікуванням гриж міжхребцевих дисків, остеохондрозів. радикулітів і вегето-судинної дистонії; защемлення нервових волокон; струсами головного мозку і їхніх наслідків. До цього фахівця звертаються також люди, які страждають на епілепсію, недостатність мозкового кровообігу, інсульти, розладами пам’яті, невритами і полінейропатіями. Ще однією сферою діяльності невролога є ускладнення остеохондрозу, енцефалітів різного походження і новоутворення в головному мозку та інших відділах нервової системи.

З чим часто стикається лікар невролог – це біль, який впливає на нормальний ритм життя людини і є наслідком багатьох ускладнень і появ цілого ряду синдромів і симптомів. При появі головних болів, болях у кінцівках, біль у спині та інших органах Вам безсумнівно потрібна професійна допомога і консультація невролога.

Лікування захворювань нервової системи вимагає комплексного підходу і часто вимагає багато часу. Необхідно пам’ятати, що хворобу легше попередити. Тому будьте уважні до свого здоров’я. Своєчасно звертайтеся до лікарів.

У неврологічному відділення Вам буде надана висококваліфікована медична допомога.