Водолікування

Водолікування (гідробальнеотерапія) представлена у нашому відділенні основними видами ванн:

Перлинні ванни – це один з варіантів водної терапії, яка доступна багатьом людям. Звідки така гучна і поетична назва? Адже ніякі перли насправді не використовується. Все дуже просто. Під час процедури з товщі води на поверхню піднімаються повітряні бульбашки. Це видовище нагадує перлові розсипи. Повітря нагнітається компресором, що працює під високим тиском. Потім повітряна маса проходить через ґрати на дні ванни, перетворюючись на красиві бульбашки. Вони спільно з водою (її цілком комфортна температура – 35-36 градусів за Цельсієм) ніжно і делікатно масажують тіло пацієнта. Тривалість однієї процедури варіюється від 15 до 20 хвилин, а повний курс лікування налічує 10-15 таких «перлинних» сеансів. Процедури призначаються при нервових розладах – вони чудово заспокоюють, знімають зайве збудження. Також перлинні ванни розширюють капіляри, за рахунок чого організм краще забезпечується кров’ю. Не варто скидати з рахунків і приємність процедури, в чому на особистому досвіді переконалися багато людей.

Бішофітні ванни – водолікувальна процедура, унікальне поєднання води та бішофіту – природного мінералу у вигляді бромного хлоридно-магнієвого розсолу з великим вмістом солей та мікроелементів калію, кальцію, натрію, йоду, міді, заліза та ін. Особливості дії: протизапальна, протибольова, регенеративна, седативна, антисклеротична, яка нормалізує нервово-судинну збудливість, регулює обмін речовин, відновлює баланс солей і мікроелементів в організмі.

Йодобромні ванни – водолікувальна процедура, при якій на хворого здійснюють вплив температурний та механічний фактор води та мікроелементів  йоду, брому. Ці ванни покращують капілярний кровообіг, знижують артеріальний тиск, нормалізують дію ендокринних залоз, регулюють процеси обміну речовин.

Хлоридно-натрієві ванни – водолікувальна процедура, при якій на хворого здійснюють вплив розчинена у воді сіль. Механізм дії: регулюючий на функціональний стан ЦНС та перебіг обмінних процесів. Особливості дії: протизапальна, десенсибілізуюча, протибольова, венотонічна, протинабрякова.

Скипідарні ванни (з білої емульсії) є унікальними за своєю дією, адже мають хондропротекторну, ліпотропну, судинорегулюючу дію, стимулюють обмінні процеси.

Гідромасаж – покращує обмін речовин, тонізує м’язи та шкіру, сприяє зменшенню зайвої ваги.

Послуга доступна у фізіотерапевтичному відділенні.