Гостьова

Шановні пацієнти поліклініки та відвідувачі сайту!

Адміністрація поліклініки готова до діалогу з кожним, хто зацікавлений у підвищенні якості надання медичних послуг і готовий надати пропозиції щодо вдосконалення діяльності медичного закладу. Усі звернення, зауваження, пропозиції, запитання будуть розглянуті та прийняті до уваги. Чекаємо Ваших відгуків!

—————————————————————————————————————–

Увага! До Email-адрес, що належать російським операторам, відповідно до Указу Президента України №133/2017 від 15.05.2017 року, застосовуються обмежувальні заходи. Електронні адреси: @yandex.ru, @yandex.ua, @mail.ru тощо, для попередження некоректної роботи електронного кабінету не використовувати.

Напишіть

 
 
 
 
 
Поля, відмічені зірочкою, обов'язкові для заповнення.
Ваша адреса e-mail опубліковуватися не буде.
З міркувань безпеки ми запишемо IP-адресу 18.208.126.130.
Ваш запис в гостьовій книзі буде показаний не відразу, а тільки після попередньої перевірки адміністрацією сайту.
У гостьовій книзі заборонено розміщувати образи, погрози, неправдиву інформацію про будь-яку фізичну чи юридичну особу, а також висловлювання, що принижують честь і гідність будь-якої особи. Як користувач ви погоджуєтесь, що уся інформація введена вами буде зберігатись в базі даних.
Адміністрація сайту залишає за собою право редагувати, видаляти або не публікувати записи в гостьовій книзі.
198 entries.
Елена Елена написав (ла) 19 Листопада 2019 року в 14:14:
Как можно сделать прививку против дифтерии в поликлинике?
Відповідь від адміністратора: Адміністратор
Доброго дня, пані Олено! У поліклініці можна зробити щеплення від дифтерії. Вакцина комбінована від дифтерії та правця. Для вакцинації пацієнт повинен мати: підписану декларацію, амбулаторну карту, направлення лікаря, інформаційну згоду на проведення щеплень (форма 063-2/0). У випадку самостійного придбання вакцини, пацієнт додатково мусить мати: чек про оплату вакцини (видається в аптеці), сертифікат на куплену вакцину (видається в аптеці), заяву на головного лікаря поліклініки (оформлюється у привівочному кабінеті поліклініки). Вакцина має бути в сумці-холодильнику при температурі +2 - +8*С.
Богуславський Роман Богуславський Роман написав (ла) 18 Листопада 2019 року в 20:04:
Коли і з яким лікарем (особисто) можна укласти декларацію ? Чи можна це зробити, щоб не стояти у черзі ? Наперед дякуємо.
Відповідь від адміністратора: Адміністратор
Доброго дня, пане Романе! Перелік лікарів з телефонами викладено на сайті поліклініки у розділі ПАЦІЄНТАМ-Свій лікар. Обирайте, телефонуйте та укладайте декларацію.
Ольга Ольга написав (ла) 02 Листопада 2019 року в 15:46:
Можно ли узнать в какой день и с какой периодичностью "подливается" информация о наличии свободных мест на приём к специалистам? Уже целый месяц не можем записать на приём через личный кабинет старенького пациента к офтальмологу. Свободных мест нет постоянно. К другим специалистам есть, а к офтальмологу совершенно нет.
Відповідь від адміністратора: Адміністратор
Доброго дня, пані Ольго! Графік для запису до спеціалістів через особистий кабінет викладається за два тижні наперед. Оскільки запис відбувається не тільки через особистий кабінет, а і через реєстратуру, то відповідно на прийом до офтальмологів велика черга.
Татьяна Татьяна написав (ла) 28 Жовтня 2019 року в 18:58:
Очень сложный сайт. Так и не смогла записаться к врачу.
Відповідь від адміністратора: Адміністратор
Доброго дня, пані Тетяно! Все дуже просто якщо у Вас зареєстрований "Кабінет пацієнта".
Цубера Марія Цубера Марія написав (ла) 28 Жовтня 2019 року в 15:25:
Есть ли сейчас кабинет доврачебного осмотра?
Відповідь від адміністратора: Адміністратор
Доброго дня, пані Маріє! Так. В поліклініці існує кабінет долікарняного огляду (каб.15).
Ірина Ірина написав (ла) 24 Жовтня 2019 року в 13:22:
Добрий день. Де я можу получили свою декларацію, якщо я заключила договір з врачем, а на руки мені її не дали, не працював принтер. Врач Крюкова, вона зараз у відпустці. І картку на руки мені не дали.
Відповідь від адміністратора: Адміністратор
Доброго дня, пані Ірино! Якщо Ви мали на увазі амбулаторну картку пацієнта, то це документ лікувального закладу і зберігається у медичному закладі. Стосовно декларації, то її можна отримати тільки у лікаря з яким вона укладена. Телефони лікарів викладені на сайті поліклініки у розділі "ПАЦІЄНТАМ" - "Свій лікар".
Виктория Виктория написав (ла) 18 Жовтня 2019 року в 13:11:
Добрый день. Я заключила декларацию в 6 поликлинике. Ребенок (16 лет)- в 7 поликлинике. Сейчас ребенку необходимо пройти флюорографическое обследование, в 7 поликлинике флюорографа нет. Информатор ответила, что ФЛГ он может пройти в 6 поликлинике, но это обследование будет платным. Подскажите, на каком основании?
Відповідь від адміністратора: Адміністратор
Доброго дня, пані Вікторіє! Наказом Міністерства охорони здоров'я №504 від 19.03.2018 року затверджено Перелік лабораторних та інструментальних діагностичних досліджень, що здійснюються у межах медичних послуг з надання первинної медичної допомоги, тобто у межах медичних гарантій при укладанні декларації. До цього переліку входять наступні безоплатні послуги: 1.Загальний аналіз крові з лейкоцитарною формулою. 2.Загальний аналіз сечі. 3. Глюкоза крові. 4.Загальний холестерин. 5.Вимірювання артеріального тиску. 6.Електрокардіограма. 7.Вимірювання ваги, зросту, окружності талії. 8.Швидкі тести на вагітність, тропоніни, ВІЛ, вірусні гепатити. Відповідно до Закону України "Основи законодавства України про охорону здоров'я" заклади охорони здоров’я встановлюють плату за послуги з медичного обслуговування, що надаються поза договорами про медичне обслуговування населення.
Валентина Валентина написав (ла) 17 Жовтня 2019 року в 00:33:
Здравствуйте, а терапевт Платухин принимает? Если нет, то к кому обратиться вместо него?
Відповідь від адміністратора: Адміністратор
Доброго дня, пані Валентино! Інформацію про лікарів можна дізнатися безпосередньо в реєстратурі поліклініки або за багатоканальними телефонами: 725-56-88, 725-56-89, 725-56-90.
Марина Марина написав (ла) 16 Жовтня 2019 року в 11:58:
Доброго дня, підскажіть, будь ласка, як зареєструвати на мій кабінет сина, якщо декларація була укладена, але не знаємо її номер (не можемо знайти свій примірник декларації)?
Відповідь від адміністратора: Адміністратор
Доброго дня, пані Марино! У Вашому "Кабінеті пацієнта" існує розділ "Родина", до якого можна додавати своїх родичів. Виконання такої процедури можливо за трьома варіантами: за номером декларації, паспортними даними, а також за електронним цифровим підписом.
Дмитрий Дмитрий написав (ла) 07 Жовтня 2019 року в 13:10:
Подскажите, хирург Ельшааер А. А. работает в поликлинике? При записи в эл. очередь его фамилия отсутствует. P.S. по телефонам в регистратуру и информатору дозвониться не возможно.
Відповідь від адміністратора: Адміністратор
Доброго дня, пане Дмитро! Так, А.Ельшааер працює, але онкологом. Обирати треба прийом онколога, тоді Ви побачити його у списку.
Дарья Дарья написав (ла) 05 Жовтня 2019 року в 01:56:
Скажите, как можно посмотреть расписание приема, если глючит сайт? В разделе, где нужно выбрать специальность и услугу, при нажатии из вариантов выбора только «Всi»
Відповідь від адміністратора: Адміністратор
Доброго дня, пані Дарино! Графік прийому лікарів можна побачити у розділі "ПАЦІЄНТАМ" - "Графік прийому лікарів". Сайт працює у нормальному режимі.
Елена Елена написав (ла) 02 Жовтня 2019 року в 09:37:
Здравствуйте. Записались на прием к врачам, как осуществить это, человеку с ампутированной ногой! Кресло - каталку предоставляете?
Відповідь від адміністратора: Адміністратор
Доброго дня, пані Олено! Ви зазначили, що записалися на прийом до лікаря. І не зрозуміле поставлене запитання - "Як це здійснити?" Що здійснити? Якщо Ви мали на увазі відвідування лікаря, то це питання вирішується з лікарем. Якщо питання у складності пересування, то на вході до поліклініки встановлений пандус для пацієнтів, які пересуваються у візках.
Светлана Светлана написав (ла) 30 Вересня 2019 року в 10:07:
Добрый день. Вопрос: Если я записалась на прием онлайн на определенное время ДИСТАНЦИОННО, что это значит? Я понимаю, что кто-то из нас звонит в это время один другому. Объясните, будь ласка, кто звонит и когда? Если все не так, то как правильно?
Відповідь від адміністратора: Адміністратор
Доброго дня, пані Світлано! Якщо Ви записуєтеся на прийом до лікаря дистанційно (через сайт) на певний час, то це і значит, що Ви записалися до лікаря на прийом на певний час. Інші питання, щодо телефонування один одному, просимо уточнити. Що Ви мали на увазі?
Тетяна Тетяна написав (ла) 08 Серпня 2019 року в 12:14:
Доброго дня! Потрібно пройти медогляд для отримання прав водія. Куди звернутися? Яка оплата? На сторінці http://6pol.city.kharkov.ua/%d0%bf%d0%be%d1%80%d1%8f%d0%b4%d0%be%d0%ba-%d0%bf%d1%80%d0%be%d0%b2%d0%b5%d0%b4%d0%b5%d0%bd%d0%bd%d1%8f-%d0%bc%d0%b5%d0%b4%d0%b8%d1%87%d0%bd%d0%b8%d1%85-%d0%be%d0%b3%d0%bb%d1%8f%d0%b4%d1%96%d0%b2/ потрібної інформації не має.
Відповідь від адміністратора: Адміністратор
Доброго дня, пані Тетяно! Для отримання повної інформації про проходження медичного огляду для отримання прав водія, Вам треба звернутися до кабінету №14А.
Ірина Ірина написав (ла) 16 Липня 2019 року в 19:53:
Доброго дня! Де на сайті полікліники можно знайти перелік залишків ліків та медичних виробів, який відповідно до чинного законодавства має бути оприлюдений?
Відповідь від адміністратора: Адміністратор
Доброго дня, пані Ірино! Інформацію, що Вас цікавить, можна побачити на сайті поліклініки у розділі "ПРО НАС" - "Наша діяльність".
Наталья Наталья написав (ла) 04 Липня 2019 року в 09:21:
как принимает врач онколог в субботу 6.07.19??? и такой анализ как биохимия возможно ли здать в поликлинике,если да,то в каком кабинете и надо ли направление врача?
Відповідь від адміністратора: Адміністратор
Доброго дня, пані Наталю! Графік роботи лікарів викладено на сайті поліклініки у розділі "ПАЦІЄНТАМ" - "Графік прийому лікарів". Перелік аналізів, що проводить лабораторія також є на сайті http://6pol.city.kharkov.ua/%d0%be-%d0%bd%d0%b0%d1%81/%d0%bf%d1%96%d0%b4%d1%80%d0%be%d0%b7%d0%b4%d1%96%d0%bb%d0%b8-%d0%bf%d0%be%d0%bb%d1%96%d0%ba%d0%bb%d1%96%d0%bd%d1%96%d0%ba%d0%b8/%d0%ba%d0%bb%d1%96%d0%bd%d1%96%d0%ba%d0%be-%d0%b4%d1%96%d0%b0%d0%b3%d0%bd%d0%be%d1%81%d1%82%d0%b8%d1%87%d0%bd%d0%b0-%d0%bb%d0%b0%d0%b1%d0%be%d1%80%d0%b0%d1%82%d0%be%d1%80%d1%96%d1%8f-%d0%ba%d0%b4/ Також повідомляємо, що до усіх вузьких спеціалістів треба направлення Вашого лікаря, з яким було укладено декларацію.
Анна Анна написав (ла) 22 Червня 2019 року в 12:02:
Здравствуйте, подскажите, к любому невропатологу можно записаться или они принимают по участкам? Как определить, кто наш невропатолог? И нужно ли направление брать к нему? Спасибо.
Відповідь від адміністратора: Адміністратор
Доброго дня, пані Анно! Усі лікарі-спеціалісти приймають за направленням лікаря-терапевта або сімейного лікаря, з яким у Вас укладено декларацію. На сайті поліклініки викладено ділянки обслуговування вузькими спеціалістами у розділі "ПАЦІЄНТАМ". Також повідомляємо, що для отримання інформації зателефонувати можна до реєстратури за багатоканальними телефонами: 725-56-88, 725-56-89, 725-56-90.
Анна Анна написав (ла) 20 Червня 2019 року в 16:48:
Добрый день! Где можно посмотреть график работы терапевтов? Дозвонится в регестратуру невозможно!
Відповідь від адміністратора: Адміністратор
Доброго дня, пані Анно! Графіки роботи лікарів викладені на сайті у розділі "ПАЦІЄНТАМ" або перейдіть за посиланням http://6pol.city.kharkov.ua/%d0%b3%d1%80%d0%b0%d1%84%d1%96%d0%ba%d0%b8-%d0%bf%d1%80%d0%b8%d0%b9%d0%be%d0%bc%d1%83/. Також повідомляємо, що зателефонувати можна до реєстратури за багатоканальними телефонами: 725-56-88, 725-56-89, 725-56-90.
Виктория Виктория написав (ла) 18 Червня 2019 року в 09:47:
Здравствуйте. Невозможно дозвониться к Вам. Как узнать какой хирург стоматолог сегодня на первой смене?
Відповідь від адміністратора: Адміністратор
Доброго дня, пані Вікторіє! Інформація щодо стоматологічного відділення викладено на сайті поліклініки у розділі "ПРО НАС" - "Відділення" (Посилання) Також зателефонувати можна до реєстратури за багатоканальними телефонами: 725-56-88, 725-56-89, 725-56-90.>
Dmitry Dmitry написав (ла) 17 Червня 2019 року в 11:33:
Можно ли будет переоформить договор с другим доктором при необходимости?
Відповідь від адміністратора: Адміністратор
Доброго дня, пане Дмитро! Так. Ви можете за необхідністю переукласти декларацію з іншим лікарем, якщо лікар не набрав відповідну кількість пацієнтів.