Гостьова

Шановні пацієнти поліклініки та відвідувачі сайту!

Адміністрація поліклініки готова до діалогу з кожним, хто зацікавлений у підвищенні якості надання медичних послуг і готовий надати пропозиції щодо вдосконалення діяльності медичного закладу. Усі звернення, зауваження, пропозиції, запитання будуть розглянуті та прийняті до уваги. Чекаємо Ваших відгуків!

—————————————————————————————————————–

Увага! До Email-адрес, що належать російським операторам, відповідно до Указу Президента України №133/2017 від 15.05.2017 року, застосовуються обмежувальні заходи. Електронні адреси: @yandex.ru, @yandex.ua, @mail.ru тощо, для попередження некоректної роботи електронного кабінету не використовувати.

Напишіть

 
 
 
 
 
Поля, відмічені зірочкою, обов'язкові для заповнення.
Ваша адреса e-mail опубліковуватися не буде.
З міркувань безпеки ми запишемо IP-адресу 18.208.126.130.
Ваш запис в гостьовій книзі буде показаний не відразу, а тільки після попередньої перевірки адміністрацією сайту.
У гостьовій книзі заборонено розміщувати образи, погрози, неправдиву інформацію про будь-яку фізичну чи юридичну особу, а також висловлювання, що принижують честь і гідність будь-якої особи. Як користувач ви погоджуєтесь, що уся інформація введена вами буде зберігатись в базі даних.
Адміністрація сайту залишає за собою право редагувати, видаляти або не публікувати записи в гостьовій книзі.
Тетяна Тетяна написав (ла) 15 Червня 2020 року в 11:48:
Доброго дня, я перебуваю на обліку у лікаря в 11 поліклініці. Тепер проживаю біля ТРЦ Україна і хочу перебувати на обліку у Вашій поліклініці, бо дізналася, що вагітна. Декларація була заключена з лікарем-терапевтом 11 поліклініки. Які мої дії, щоб стати на облік і чи буде переведено мою лікарняну карту до Вас? Дякую.
Відповідь від адміністратора: Адміністратор
Доброго дня, пані Тетяно! Ваші дії такі - прийти до лікаря-терапевта і переукласти декларацію. Після цього стати на облік у лікаря-акушера-гінеколога.