Гостьова

Шановні пацієнти поліклініки та відвідувачі сайту!

Адміністрація поліклініки готова до діалогу з кожним, хто зацікавлений у підвищенні якості надання медичних послуг і готовий надати пропозиції щодо вдосконалення діяльності медичного закладу. Усі звернення, зауваження, пропозиції, запитання будуть розглянуті та прийняті до уваги. Чекаємо Ваших відгуків!

—————————————————————————————————————–

Увага! До Email-адрес, що належать російським операторам, відповідно до Указу Президента України №133/2017 від 15.05.2017 року, застосовуються обмежувальні заходи. Електронні адреси: @yandex.ru, @yandex.ua, @mail.ru тощо, для попередження некоректної роботи електронного кабінету не використовувати.

Напишіть

 
 
 
 
 
Поля, відмічені зірочкою, обов'язкові для заповнення.
Ваша адреса e-mail опубліковуватися не буде.
З міркувань безпеки ми запишемо IP-адресу 18.208.126.130.
Ваш запис в гостьовій книзі буде показаний не відразу, а тільки після попередньої перевірки адміністрацією сайту.
У гостьовій книзі заборонено розміщувати образи, погрози, неправдиву інформацію про будь-яку фізичну чи юридичну особу, а також висловлювання, що принижують честь і гідність будь-якої особи. Як користувач ви погоджуєтесь, що уся інформація введена вами буде зберігатись в базі даних.
Адміністрація сайту залишає за собою право редагувати, видаляти або не публікувати записи в гостьовій книзі.
Наталья Наталья написав (ла) 18 Травня 2020 року в 22:07:
Добрый вечер, подскажите интересует такой вопрос, есть декларация с врачом, чтоб бесплатно сдавать анализы, это так, это правда!?, также имея декларацию на руках мы можем посещать бесплатно узких специалистов, это тоже так??, так как читала, что пишет одна девушка что мол м должны оплачивать!, также есть вопрос по поводу стоматологов их услуги оплачиваются или тоже бесплатно лечат?, есть ли привилегии инвалидам детства?, благодарю.
Відповідь від адміністратора: Адміністратор
Доброго дня, пані Наталю! Наказом Міністерства охорони здоров'я № 504, визначений повний перелік лабораторних та інструментальних діагностичних досліджень, що здійснюються у межах надання первинної медичної допомоги: 1. Загальний аналіз крові з лейкоцитарною формулою. 2. Загальний аналіз сечі. 3. Глюкоза крові. 4. Загальний холестерин. 5. Вимірювання артеріального тиску. 6. Електрокардіограма. 7. Вимірювання ваги, зросту, окружності талії. 8. Швидкі тести на вагітність, тропоніни, ВІЛ, вірусні гепатити. Відповідно до Закону України "Основи законодавства України про охорону здоров'я" до вузьких спеціалістів Ви можете звернутися тільки за направленням лікаря з яким укладено декларацію, або лікуючого лікаря, якщо Ви знаходитеся під наглядом відповідного лікаря з хронічною хворобою або при невідкладному стані. В інших випадках послуги оплачуються. Без направлення можете звернутися до лікаря-стоматолога, але безоплатно надається тільки ургентна допомога. Пільги особам з інвалідністю надаються відповідно до законодавства.