Гостьова

Шановні пацієнти поліклініки та відвідувачі сайту!

Адміністрація поліклініки готова до діалогу з кожним, хто зацікавлений у підвищенні якості надання медичних послуг і готовий надати пропозиції щодо вдосконалення діяльності медичного закладу. Усі звернення, зауваження, пропозиції, запитання будуть розглянуті та прийняті до уваги. Чекаємо Ваших відгуків!

—————————————————————————————————————–

Увага! До Email-адрес, що належать російським операторам, відповідно до Указу Президента України №133/2017 від 15.05.2017 року, застосовуються обмежувальні заходи. Електронні адреси: @yandex.ru, @yandex.ua, @mail.ru тощо, для попередження некоректної роботи електронного кабінету не використовувати.

Напишіть

 
 
 
 
 
Поля, відмічені зірочкою, обов'язкові для заповнення.
Ваша адреса e-mail опубліковуватися не буде.
З міркувань безпеки ми запишемо IP-адресу 18.208.126.130.
Ваш запис в гостьовій книзі буде показаний не відразу, а тільки після попередньої перевірки адміністрацією сайту.
У гостьовій книзі заборонено розміщувати образи, погрози, неправдиву інформацію про будь-яку фізичну чи юридичну особу, а також висловлювання, що принижують честь і гідність будь-якої особи. Як користувач ви погоджуєтесь, що уся інформація введена вами буде зберігатись в базі даних.
Адміністрація сайту залишає за собою право редагувати, видаляти або не публікувати записи в гостьовій книзі.
Катя Катя написав (ла) 24 Березня 2020 року в 17:57:
Здравствуйте подскажите куда тогда мне обратится если у вас врачи стоматологи не принимают, как долго это будет мне нужен стоматолог хирург! Как то была у врача, что мне теперь делать я удаляла зуб, и до сих пор не проходит, напухшая десна, прошло уже 1,5 месяца! Очень буду ждать вашей подсказки.
Відповідь від адміністратора: Адміністратор
Доброго дня, пані Катерино! Лікарі-стоматологи будуть працювати після закінчення карантину. Якщо у вас зараз гострий біль, то ургентну стоматологічну допомогу лікарі стоматологи надають у поліклініці в 12 кабінеті.