Гостьова

Шановні пацієнти поліклініки та відвідувачі сайту!

Адміністрація поліклініки готова до діалогу з кожним, хто зацікавлений у підвищенні якості надання медичних послуг і готовий надати пропозиції щодо вдосконалення діяльності медичного закладу. Усі звернення, зауваження, пропозиції, запитання будуть розглянуті та прийняті до уваги. Чекаємо Ваших відгуків!

—————————————————————————————————————–

Увага! До Email-адрес, що належать російським операторам, відповідно до Указу Президента України №133/2017 від 15.05.2017 року, застосовуються обмежувальні заходи. Електронні адреси: @yandex.ru, @yandex.ua, @mail.ru тощо, для попередження некоректної роботи електронного кабінету не використовувати.

Напишіть

 
 
 
 
 
Поля, відмічені зірочкою, обов'язкові для заповнення.
Ваша адреса e-mail опубліковуватися не буде.
З міркувань безпеки ми запишемо IP-адресу 18.208.126.130.
Ваш запис в гостьовій книзі буде показаний не відразу, а тільки після попередньої перевірки адміністрацією сайту.
У гостьовій книзі заборонено розміщувати образи, погрози, неправдиву інформацію про будь-яку фізичну чи юридичну особу, а також висловлювання, що принижують честь і гідність будь-якої особи. Як користувач ви погоджуєтесь, що уся інформація введена вами буде зберігатись в базі даних.
Адміністрація сайту залишає за собою право редагувати, видаляти або не публікувати записи в гостьовій книзі.
Катя Катя написав (ла) 23 Березня 2020 року в 18:21:
Добрый вечер подскажите пожалуйста почему запись к узким специалистам осуществляется только через терапевта? Почему через медицинского регистратора на прямую нельзя записаться? Ведь когда только создавался было удобно записываться самому! В любой момент зашел записался и все, а тут надо с работы отпрашиваться, чтоб прийти записаться! Очень не удобно стало! Ведь мы ж вроде в Евро идем или как? И еще вопрос скажите стоматологи принимают в связи с короновирусом? Если нет то куда можно обратится, благодарю.
Відповідь від адміністратора: Адміністратор
Доброго дня, пані Катерино! Дякуємо за зауваження. Виправимо. Поки що можна буде записатися до вузького спеціаліста, але за деякий час буде усе приведено відповідно до законодавства і до вузьких спеціалістів можна буде потрапити тільки за направленням лікуючого лікаря або лікаря з яким укладено декларацію. Стоматологі не приймають.