Гостьова

Шановні пацієнти поліклініки та відвідувачі сайту!

Адміністрація поліклініки готова до діалогу з кожним, хто зацікавлений у підвищенні якості надання медичних послуг і готовий надати пропозиції щодо вдосконалення діяльності медичного закладу. Усі звернення, зауваження, пропозиції, запитання будуть розглянуті та прийняті до уваги. Чекаємо Ваших відгуків!

—————————————————————————————————————–

Увага! До Email-адрес, що належать російським операторам, відповідно до Указу Президента України №133/2017 від 15.05.2017 року, застосовуються обмежувальні заходи. Електронні адреси: @yandex.ru, @yandex.ua, @mail.ru тощо, для попередження некоректної роботи електронного кабінету не використовувати.

Напишіть

 
 
 
 
 
Поля, відмічені зірочкою, обов'язкові для заповнення.
Ваша адреса e-mail опубліковуватися не буде.
З міркувань безпеки ми запишемо IP-адресу 18.208.126.130.
Ваш запис в гостьовій книзі буде показаний не відразу, а тільки після попередньої перевірки адміністрацією сайту.
У гостьовій книзі заборонено розміщувати образи, погрози, неправдиву інформацію про будь-яку фізичну чи юридичну особу, а також висловлювання, що принижують честь і гідність будь-якої особи. Як користувач ви погоджуєтесь, що уся інформація введена вами буде зберігатись в базі даних.
Адміністрація сайту залишає за собою право редагувати, видаляти або не публікувати записи в гостьовій книзі.
Юрий Юрий написав (ла) 19 Березня 2020 року в 03:02:
Попытался войти в кабинет чтоб записать родителей на прием к врачу - а там новая система. Есть ли хоть какая-то внятная инструкция по регистрации и работе с этой системой ? Необходимо ли повторно предоставлять копии документов, подтверждать регистрацию, перезаключать декларацию с врачом, и т.п., Как можно записать родителей на прием врача? (необходимо регистрировать каждого взрослого члена семьи отдельно, либо есть возможность зарегистрировать всех членов семьи в одном кабинете?)
Відповідь від адміністратора: Адміністратор
Доброго дня, пане Юрію! В новій системі не треба реєструватися. Заходите через "Кабінет пацієнта" або "Запис на прийом" і обирайте свого лікаря та записуйтесь. Більш ні яких дій не потрібно.