Гостьова

Шановні пацієнти поліклініки та відвідувачі сайту!

Адміністрація поліклініки готова до діалогу з кожним, хто зацікавлений у підвищенні якості надання медичних послуг і готовий надати пропозиції щодо вдосконалення діяльності медичного закладу. Усі звернення, зауваження, пропозиції, запитання будуть розглянуті та прийняті до уваги. Чекаємо Ваших відгуків!

—————————————————————————————————————–

Увага! До Email-адрес, що належать російським операторам, відповідно до Указу Президента України №133/2017 від 15.05.2017 року, застосовуються обмежувальні заходи. Електронні адреси: @yandex.ru, @yandex.ua, @mail.ru тощо, для попередження некоректної роботи електронного кабінету не використовувати.

Напишіть

 
 
 
 
 
Поля, відмічені зірочкою, обов'язкові для заповнення.
Ваша адреса e-mail опубліковуватися не буде.
З міркувань безпеки ми запишемо IP-адресу 18.204.55.168.
Ваш запис в гостьовій книзі буде показаний не відразу, а тільки після попередньої перевірки адміністрацією сайту.
У гостьовій книзі заборонено розміщувати образи, погрози, неправдиву інформацію про будь-яку фізичну чи юридичну особу, а також висловлювання, що принижують честь і гідність будь-якої особи. Як користувач ви погоджуєтесь, що уся інформація введена вами буде зберігатись в базі даних.
Адміністрація сайту залишає за собою право редагувати, видаляти або не публікувати записи в гостьовій книзі.
201 entries.
Катя Катя написав (ла) 20 Липня 2020 року в 20:13:
Добрый вечер, а где можно посмотреть график приема врачей, врачей узких специалистов?, я на сайте не нашла!, буду вам очень благодарна. И подскажите пожалуйста у вас кто есть из лоров врачей?, к кому можно записаться?
Відповідь від адміністратора: Адміністратор
Доброго дня, пані Катерино! Графік лікарів можна побачити безпосередньо при записі до відповідного лікаря. Лікарі-отоларингологи працюють у поліклініці на першому поверсі у правому крилі поліклініки. Записатися Ви можете до будь кого з лікарів, за Вашим бажанням.
володимир володимир написав (ла) 14 Липня 2020 року в 13:55:
Є потреба пройти кардіологічне стаціонарне лікування (або хача б на денному стаціонарі) як це зараз здійснити?
Відповідь від адміністратора: Адміністратор
Доброго дня, пане Володимире! Потребу у стаціонарному лікування визначить лікар-терапевт, з яким укладено декларацію. Також він випишить Вам відповідне направлення.
Юлия Юлия написав (ла) 07 Липня 2020 року в 16:53:
Здраствуйте, меня интересует рентген работает? И график приёма?
Відповідь від адміністратора: Адміністратор
Доброго дня, пані Юліє! Так, рентген кабінет працює. Графік роботи з 8,30 до 12,30 та з 31.30 до 17,30. В суботу з 8.30 до 13.00
Наталья Наталья написав (ла) 16 Червня 2020 року в 17:15:
Подскажите, пожалуйста, с каким врачом можно заключить декларацию,у кого из специалистов есть свободные места. и какие документы необходимо иметь при себе для заключения декларации. Заранее благодарю
Відповідь від адміністратора: Адміністратор
Доброго дня, пані Наталю! Ми не можемо Вам радити з яким лікарем укладати декларацію. Телефони лікарів-терапевтів та сімейних лікарів викладено на сайті поліклініки у розділі ПАЦІЄНТАМ-Свій лікар. При укладені декларації при собі треба мати оригінали паспорту громадянина України та довідку про присвоєння ІНН. Також мати і знати номер телефону.
Тетяна Тетяна написав (ла) 15 Червня 2020 року в 11:48:
Доброго дня, я перебуваю на обліку у лікаря в 11 поліклініці. Тепер проживаю біля ТРЦ Україна і хочу перебувати на обліку у Вашій поліклініці, бо дізналася, що вагітна. Декларація була заключена з лікарем-терапевтом 11 поліклініки. Які мої дії, щоб стати на облік і чи буде переведено мою лікарняну карту до Вас? Дякую.
Відповідь від адміністратора: Адміністратор
Доброго дня, пані Тетяно! Ваші дії такі - прийти до лікаря-терапевта і переукласти декларацію. Після цього стати на облік у лікаря-акушера-гінеколога.
Милана Милана написав (ла) 12 Червня 2020 року в 10:52:
Добрый день! Подскажите пожалуйста к какому гинекологу можно обратиться Гвардейцев-Широнинцев 29В?
Відповідь від адміністратора: Адміністратор
Доброго дня, пані Мілано! Запишіться до завідуючої жіночої консультації Ярошевської Ірини Олександрівни і зможете вирішити це питання безпосередньо на прийомі.
Инесса Инесса написав (ла) 11 Червня 2020 року в 14:05:
Здравствуйте! Скажите пожалууйста, мне нужно сделать обход всех узкопрофильных врачей для заполнения формуляра МСЭК (ВТЭК). Я могу через ваш сайт записаться и распечатать талоны ил мне к каждому врачу барть направления у семейного врача? Заранее благодарю.
Відповідь від адміністратора: Адміністратор
Доброго дня, пані Інессо! Зараз направлення до лікаря тільки в електронному вигляді. Для цього треба звернутися до лікаря-терапевта, або лікуючого лікаря.
Наталия Наталия написав (ла) 29 Травня 2020 року в 14:52:
Добрый день! Можно ли у вас заключить договор на обслуживание? Если да, то как это можно сделать во время карантина? Заранее благодарни.
Відповідь від адміністратора: Адміністратор
Доброго дня, пані Наталю! Що Ви маєте на увазі? Якщо укладення декларації, то укладає лікар-терапевт або сімейний лікар на прийомі, якщо договір, то прохання уточнити, про яке обслуговування йдеться.
Екатерина Екатерина написав (ла) 21 Травня 2020 року в 11:59:
Добрый день! Подскажите, чтоб попасть к акушеру-гинекологу, тоже нужно сначала к терапевту идти?
Відповідь від адміністратора: Адміністратор
Доброго дня, пані Катерино! Можете через терапевта, а можна напряму до лікаря-спеціаліста.
Наталья Наталья написав (ла) 18 Травня 2020 року в 22:07:
Добрый вечер, подскажите интересует такой вопрос, есть декларация с врачом, чтоб бесплатно сдавать анализы, это так, это правда!?, также имея декларацию на руках мы можем посещать бесплатно узких специалистов, это тоже так??, так как читала, что пишет одна девушка что мол м должны оплачивать!, также есть вопрос по поводу стоматологов их услуги оплачиваются или тоже бесплатно лечат?, есть ли привилегии инвалидам детства?, благодарю.
Відповідь від адміністратора: Адміністратор
Доброго дня, пані Наталю! Наказом Міністерства охорони здоров'я № 504, визначений повний перелік лабораторних та інструментальних діагностичних досліджень, що здійснюються у межах надання первинної медичної допомоги: 1. Загальний аналіз крові з лейкоцитарною формулою. 2. Загальний аналіз сечі. 3. Глюкоза крові. 4. Загальний холестерин. 5. Вимірювання артеріального тиску. 6. Електрокардіограма. 7. Вимірювання ваги, зросту, окружності талії. 8. Швидкі тести на вагітність, тропоніни, ВІЛ, вірусні гепатити. Відповідно до Закону України "Основи законодавства України про охорону здоров'я" до вузьких спеціалістів Ви можете звернутися тільки за направленням лікаря з яким укладено декларацію, або лікуючого лікаря, якщо Ви знаходитеся під наглядом відповідного лікаря з хронічною хворобою або при невідкладному стані. В інших випадках послуги оплачуються. Без направлення можете звернутися до лікаря-стоматолога, але безоплатно надається тільки ургентна допомога. Пільги особам з інвалідністю надаються відповідно до законодавства.
Вікторія Вікторія написав (ла) 15 Травня 2020 року в 19:40:
Чи можу я проконсультуватись з лікарем-ревматологом телефоном?
Відповідь від адміністратора: Адміністратор
Доброго дня, пані Вікторіє! Зверніться до свого сімейного лікаря. Телефони лікарів-спеціалістів у вільний доступ поліклініка не викладає.
Вадим Вадим написав (ла) 01 Квітня 2020 року в 12:13:
Добрый день. Скажите, как получить рецепт на инсулин не приходя в поликлинику и не высиживая там часовые очереди? Что делается для предотвращения нарушения карантина?
Відповідь від адміністратора: Адміністратор
Доброго дня, пане Вадиме! Рецепт на інсулін можна отримати на прийомі у лікаря.
Юлия Юлия написав (ла) 31 Березня 2020 року в 16:27:
Добрый день. Подскажите пожалуйста, на каких условиях распространяется прейскурант? Мне нужна консультация отоларинголога, т.к после обращения в 30 больницу и назначения лечения, сказали наблюдаться по месту жительства. Нужно ли у семейного доктора брать направление и придется ли мне оплачивать услуги по прейскуранту? И вообще как можно попасть на прием если запись уже на 1.5 недели занята?
Відповідь від адміністратора: Адміністратор
Доброго дня, пані Юліє! Вибачте, але прейскурант викладений на сайті поліклініки і більш ні як не поширюється. Для звернення до отоларінголога Вам потрібно відвідати вашого лікаря з яким укладено декларацію.
Галина Галина написав (ла) 31 Березня 2020 року в 12:37:
Доброго дня. Як мені записати батьків на прийом? Вони старенькі і не мають особистого телефону та емейлу. Як мені додати їх до свого кабінету?
Відповідь від адміністратора: Адміністратор
Доброго дня, пані Галино! Покищо в Нelsi немає такої можливості для пацієнтів. Додати до сім'ї може тільки реєстратор закладу. До служби підтримки Нelsi вже направлено пропозицію про надання права пацієнтам додавати родичів до свого кабінету.
Катя Катя написав (ла) 24 Березня 2020 року в 17:57:
Здравствуйте подскажите куда тогда мне обратится если у вас врачи стоматологи не принимают, как долго это будет мне нужен стоматолог хирург! Как то была у врача, что мне теперь делать я удаляла зуб, и до сих пор не проходит, напухшая десна, прошло уже 1,5 месяца! Очень буду ждать вашей подсказки.
Відповідь від адміністратора: Адміністратор
Доброго дня, пані Катерино! Лікарі-стоматологи будуть працювати після закінчення карантину. Якщо у вас зараз гострий біль, то ургентну стоматологічну допомогу лікарі стоматологи надають у поліклініці в 12 кабінеті.
Катя Катя написав (ла) 23 Березня 2020 року в 18:21:
Добрый вечер подскажите пожалуйста почему запись к узким специалистам осуществляется только через терапевта? Почему через медицинского регистратора на прямую нельзя записаться? Ведь когда только создавался было удобно записываться самому! В любой момент зашел записался и все, а тут надо с работы отпрашиваться, чтоб прийти записаться! Очень не удобно стало! Ведь мы ж вроде в Евро идем или как? И еще вопрос скажите стоматологи принимают в связи с короновирусом? Если нет то куда можно обратится, благодарю.
Відповідь від адміністратора: Адміністратор
Доброго дня, пані Катерино! Дякуємо за зауваження. Виправимо. Поки що можна буде записатися до вузького спеціаліста, але за деякий час буде усе приведено відповідно до законодавства і до вузьких спеціалістів можна буде потрапити тільки за направленням лікуючого лікаря або лікаря з яким укладено декларацію. Стоматологі не приймають.
Юрий Юрий написав (ла) 19 Березня 2020 року в 03:02:
Попытался войти в кабинет чтоб записать родителей на прием к врачу - а там новая система. Есть ли хоть какая-то внятная инструкция по регистрации и работе с этой системой ? Необходимо ли повторно предоставлять копии документов, подтверждать регистрацию, перезаключать декларацию с врачом, и т.п., Как можно записать родителей на прием врача? (необходимо регистрировать каждого взрослого члена семьи отдельно, либо есть возможность зарегистрировать всех членов семьи в одном кабинете?)
Відповідь від адміністратора: Адміністратор
Доброго дня, пане Юрію! В новій системі не треба реєструватися. Заходите через "Кабінет пацієнта" або "Запис на прийом" і обирайте свого лікаря та записуйтесь. Більш ні яких дій не потрібно.
Альона Альона написав (ла) 15 Березня 2020 року в 09:10:
Доброго ранку! В особистий кабінет не можу додати свою декларацію, а також не можу змінити своє прізвище.
Відповідь від адміністратора: Адміністратор
Доброго дня, пані Олено! В особистий кабінет не треба додавати декларацію. Додатково повідомляємо, що з 20.03.2020 року буде змінеено систему, що відповідає за роботу особистих кабінетів. Діюча система перестане працювати. У новій системі треба буде заново реєструватися.
Вероника Вероника написав (ла) 14 Березня 2020 року в 23:58:
Здравствуйте. Как вызвать врача на дом? Нажимаю кнопку и мне высвечивается страничка записаться на прием, ничем не отличающаяся от обычной записи в поликлинику. Если это платно - то сколько?
Відповідь від адміністратора: Адміністратор
Доброго дня, пані Вероніко! Для виклику лікаря доодому Вам треба зв'язатися з лікарем-терапевтом, з яким укладено декларацію. Відповідно до Наказу МОЗ № 504, яким затверджено ПОРЯДОК надання первинної медичної допомоги, лікар-терапевт сам приймає рішення про надання первинної медичної допомоги за місцем проживання (перебування) пацієнта. Перелік телефонів лікарів викладений на сайті поліклініки у розділі ПАЦІЄНТАМ - Свій лікар.
Лора Лора написав (ла) 02 Березня 2020 року в 09:43:
Добрый день. Пытаюсь дистанционно записаться к гастроэнтерологу Забайрачная А.С. , но график приема все время пустой. Это сбой системы или врач не принимает ?
Відповідь від адміністратора: Адміністратор
Доброго дня, пані Лоро! Якщо немає графіку, то дійсно лікар не приймає. Лікар знаходиться на курсах підвищення кваліфікації до 16.06.2020 року.